Oturum Aç

 Hizmet Kataloğu

*Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz
1Tarama işlemleri için bileşen başı 10 TL eklenir.
2aFiyat test edilmesi planlanan protein (1 adet) için geçerlidir. Her test edilmesi planlanan protein için ayrı yapılması gerekmektedir. Yeterli miktarda referans ligand ve protein test öncesi teslim edilmelidir.
2bBu ücret 1 adet molekülün hedef proteine karşı test edilmesi için geçerlidir (n=1). Yeterli miktarda ligand ve protein test öncesi teslim edilmelidir.
Fazla sayı olan talepler için lütfen irtibata geçiniz.
3Uygun probların belirlenmesi için lütfen irtibata geçiniz

 

​HİZMET ŞARTLARI

Fiyatlarımıza % 18 KDV dahil değildir. Fatura için gerekli olan bilgiler başvuru anında eksiksiz olarak verilmelidir. Tüzel kişiler için vergi dairesi ve vergi numarasının verilmesi, gerçek kişiler için de T.C. Kimlik numaralarının verilmesi zorunludur. Herhangi bir projeye kesilecek olan faturalar başvuru anında bildirilmelidir. Başvuru belgesi haricindeki bilgiler için fatura hazırlanması talep edilemez ve karşılanamaz. KDV muafiyetleri olan birimler bu hususlardaki teknik belgeleri iletmek ve kurum onayından sonra işleme alınabilir. ​Ünversiteler bünyesinde gerçekleştirilen TÜBİTAK, BAP, TAGEM gibi araştırma projelerinde başvurunun üniversite tarafından yapılması durumunda  Katalog fiyatı üzerinden % 50 indirim uygulanır.​


 

​Numune Kabul kriterleri

Tüm sıvı ve katı malzemeler akma, sızıntı, dökülme, yırtılma tehlikesi olmayan tercihen kimyasallar için uygun plastik veya cam laboratuvar şişelerinde gönderilmelidir. Kapaklarının sıkı bir şekilde kapalı olduğundan emin olunmalıdır. Numune kapları kontamine olmamış bir şekilde ve kontaminasyona yol açmayacak şekilde olmalıdır. Mevcut olanlar için mutlaka SDS tedarik edilmelidir.

Işıktan etkilenen numuneler için koyu renkli şişe veya ambalajlar kullanılmalıdır ve bu bilgi gönderi belgesi üzerinde belirtilmelidir.

Üniversitelerden gelen az miktarlardaki numuneler ufak cam şişelerde veya cam tüplerde ağızları kapalı bir şekilde, kutu ambalajlarla gönderilmelidir. Alüminyum folyo kullanılmamalıdır. Ürün teslim listesi ve özellikleri mutlaka yazılı olarak teslim edilmelidir.

Adli veya herhangi bir otoriteye sunulacak olan raporlarda test edilen numuneler için birer adet şahit numune bırakılmalıdır.

Yapılacak test ve analiz türüne göre gönderilmesi gereken numune miktarları değişmektedir. Bu nedenle miktar hususunda numune gönderilmeden önce Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İlaç Uygulama ve Araştırma Merkezi yetkilileri ile görüşünüz. Özellikle üniversitelerden gelen az miktardaki numunelere ait "şahit numuneler" bulundurulamadığı için ek ölçümler yapılamamaktadır. Bu konu üniversitelerin bilgisine sunulmaktadır. Yukarıda belirtilen konular dışında; numunelerin ne olduğu, müşteri numune kodu açık bir şekilde etiketleme yoluyla ambalajlarda belirtilmelidir. Kimyasal/fiziksel özellik (higroskopik, ışıktan etkilenmesi gibi), çözündüğü çözücülere ait bilgiler numune etiketleri ve ekli belgelerde belirtilmelidir.

İşi biten numuneler müşteri tarafından talep edilmediği müddetçe 60 gün içinde imha edilir. Geri talep edilen numuneler için kargo bilgileri yazılı olarak iletilir ve numuneler elden veya kargo ile ödemeli olarak gerçekleştirilir. Kargoda kırılan veya bozulan numunelerden Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İlaç Uygulama ve Araştırma Merkezi sorumlu değildir.